PayPorter’ı Tanıyın

Paranın olduğu her alanda en hızlı, en güvenli ve en yaygın hizmet!
PayPorter, 6493 sayılı kanun kapsamında PayPorter Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin lisanslı uluslararası para transferi markasıdır.

Yurt içi ve yurt dışında yaygın aracı kurum, temsilci ve şube ağıyla her türlü para transferi ve ödeme işlemlerine kolay, hızlı ve güvenli erişime aracılık eden şirketimizin vizyonu: Paranın olduğu her alanda en hızlı, en güvenli ve en yaygın hizmeti vermektir.

Şirketimiz, ulusal ve uluslararası para transferi ve ödeme hizmetleri sağlayıcısı olarak sektörün öncülerinden olmakla birlikte Elektronik Para ihracı, Sanal POS Hizmetleri ve Fatura Tahsilatları Aracılık hizmetlerinde de aktif olarak yer almaktadır.

İş ortaklarımız ve müşterilerimiz dünyanın dört bir yanında para transferi için PayPorter’ı güvenle tercih etmektedir.

 

PayPorter Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş.
Payporter Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, 21 Haziran 2017 tarih ve 7398 karar sayılı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu kararına istinaden Elektronik Para Kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni almış tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir finans kuruluşudur.